SVEZARM CALLING vznikol začiatkom roku 2010 ako malá klubová akcia v Spišsskom Podhradí (východné Slovensko). Od svojho počiatku sa zameriava na kvalitnú nekomerčnú elektronickú hudbu, ktorú nepresadzuje už len v rodnom meste ale tiež v Košiciach pod pseudonymom Eat That Beat, či v Levoči ako Alternative Society.

Svezarmovské noci sa vyznačujú jedinečnou atmosférou, ktorú čoraz častejšie dotvárajú, a tiež si aj pochvaľujú špičkoví slovenskí djs (napr.: Lixx, Facet, Dubshoock, ..).

Crew nepochybne nadobúda nové skúsenosti od párty, k párty a snaží sa ich implementovať aby pre návšťevníka - clubera dosiahla najlepší výsledok. V Spišskom Podhradí sa pravidelne organizujú párties v podniku Zelený Dvor, v lete sa organizje open air pri jazere Zahura, neďaleko Spišských Vlách.Začiatkom júla 2011 sa ako bonus zorganizoval Eat That Beat open air pri Košickom obchodnom centre Optima, s djane Dolyx. Okrem vlastných akcií je možné počuť našu hudbu čoraz častejšie na spriaznených, podobne zameraných párties či rádiách ale tiež na miestach, kde by ste to nečakali ;)

Prvá verzia webu bola vytvorená a spustená Kelsom na jeseň roku 2010. Spočiatku bola umiestnená na jednom českom free webhostingu a následne sa presunula na subdoménu drom.sk. Ďakujeme dromu za podoru a priestor! Web je od svojho vzniku stále vo vývoji, vážnejšiu rekonštrukciu zažil koncom leta 2011. Okrem aktuálnych informácií o Svezarm Callingu spolu s dromom informuje o alternatívnych párties východného slovenska.

KONTAKT:
tel.: 0908 885 954
svezarmcallig@drom.sk

Pri zrode myšlienky stála trojica dj-ov: Kesho, Michael Kelso a Romikmass. Následne do crew pribudli LeFlouriste a Combaq. Je nutné spomenúť tiež support, ktorý nám poskytol B!YABASS , najmä hlava crew - dj Deepsoul.

aaaaaaaaaaaaiii