Guests:

autonomic,deep d&b,
liqvid,raggae d&b,dubstep

kelso sa zpočiatku venoval hiphopu a turntablizmu, časom presedlal ale ostal pri lomených beatoch, kupje asfalt natrieskný deepom či liquidom.. hráva drum&bass ktorý baví a nie vraždí! d-bridge, instramental, lynx&kemo, rockwell, alix perez =  yeah! Okrem iného sa venuje promotérstvu, grafike a odnedávna aj webu drom.sk, kde pôsobí ako redaktor.

elektronišetanzmuziše

deeptech & minimal, but wtf minimal is?

začalo to technom, cez elektro to prešlo až k minimalu a dnes je to všeko čo je kvalitné a nápadité..vinyly poctivo zbiera od roku 2006, hrával na akciách ako biyabass, nudance a rôznych lokálnych parties no a teraz je rezidentom svezarm callingu.

tento pán, má vo svojich 23 rokoch odohrané už pekné množstvo parties, hlavne pod záštitou biyabassu a NuDance-u v rámci ktorého predstavuje 1/3 projektu dubshock (leflouriste,fatsound,mc remedy), v súčastnosti sa venuje abletonu a pilne pripravuje liveact. prvý oficiálny release má už tiež úspešňe zasebou, postaral sa mu oň slovenský netlabel strobokop.sk.

dubstep,minimal,d&b, +liveacting

combaq je vraj hellov nevlastny syn, adpotoval ho svezarm calling a vychovali ho Internationam Deejay Gigolo Records, Soma, Ovum, Turbo, Wagon Repair, Bpitch Control, Datapunk, Get Physical a Minus.
Stojí za našou subpárty Alternative society levočskom BigBare.

minimal minus shits

romikmass je minimalista, barman a promoter v jednom, idolom je gaiser, nôze,label minus a podobny uchu lahodiaci zvuk nemeckých minimalových mágov.

Deepsoul /biyabass.sk

Malek /biyabass.sk

LSDee /nudance.sk

Bonifac /biyabass.sk

Neologick / - - -

CoVo /partykosice.sk

Facet /sologroove

Fafo /noosestroke.nl

VNNcontrast / - - -

Maro&Johny /no more chillout

Dubshoock /nudance.sk

Lixx /signall_FM

Pyro /urban heroes

Streetroll /nudance.sk

DaFX /noosestroke.nl

SébBish /yes club, prague

Gimmeapill /ekox6tm

FlemiFalstaff /noosestroke.nl

Neviem či je možné nazvať deepsoula hosťom, myslím si že je skôr neoficiálny resident.. počuť ste ho mohli na vol.3,7,8 a budete aj na narodeninovej vol.10. teší nás že deepsoul u nás hrá, tento pán DJ vie ako baviť parket, viac informácii a podrobnejšie bio nájdete na www.biyabass.sk ;)

Malek vás rozbíjal jeho d&b platňami na svezarme číslo 3. Avšak určite ho tiež pamätáte z bijacovských párties. Nedávno malek vyhlásil že končí s djingom, dúfajme že sa rozhodne pre comeback, a že ho ešte na svezarme uvidíte ako varí parket ako Jamie Olivier praženicu ;) viac infa, bia a tiež malekove sety nájdete na www.biyabass.sk

LSDeenko je mladý talentovaný DJ a producent zo spišskej novej vsi, ktorý nedávno vstúpil do NuDance crew. Na svezarme vám svoj JumpUp hral na vol.4.a vol.11. Husto bolo vtedy, dúfame že vám tohto mladého chalana predstavíme opäť. každopádne skontrolujte jeho soundcloud, a tiež jeho sety na drome ;) drop jumpup bomb!

CoVo sa vám poprvý krát predstavil na volume 4 v D&B B2B sete s kelsom, avšak radšej hráva techhouse a funky house, ako ste mohli počuť na 6tke a tiež na 9tke ako aj na našom open air-y ktorý spoluorganizoval. Okrem hrania sa venuje produkcii, je členom zoskupenia The Funk Junkiez ktoré produkuje prvotriedny liquid.

Fafo je ten ktorý na vol 5ku priniesol tie megalomanské subwoofery :) tento pán hudbu miluje a miluje ju nahlas, hráva zvačša minimal ale nepohrdne ani fajným dramíkom, z bagu dokáže vytiahnuť vpodstate čokoľvek takže pozor ! svezarm rád spolupracuje s noosestroke.nl takže ho určite budete opäť na našej akcii počuť ;)

VNN Contrast je mladý dj z Margecian, poprvý krát svezarmistom predstavil na open airy SUMMER MADNESS a tiež vpodstate na všetkých jesenných svezarmoch roku 10. VNN contrast by však mohol menej vytáčať mixák do červenej ..

Neo je náš kamarát a tiež milovník elektronickej hudby, nedávno sa začal venovať jej mixovaniu cez controller a čo sa naučil ukázal na našom open airy "10, a tiež na svezarme číslo 7 a 9. Progresívny zvuk Neologicka budete na svezarme určite ešte počuť ;)

Bonifác je z mladšej generácie biyabassu avšak zvuk ma poriadny, hráva tvrdšie odnože d&b, veď sme počuli na volume 6, mrzí nás však že to bol len malý staege.. nabuduce na teba čaká veľký, bonifac ;)

No More Chillout je spišskonovovesská crew ktorú tvorí MARO a JOHAN ELECTRIC, chlapci organizujú už neaký ten piatok akcie v SNV, BIG UP! hrávajú minimal, techhouse ale občas dajú aj tekno. u nás hrali prvý krát na 6tke a potom to zopakovali ešte na vol.7 a 8,zakaždým to bol náááklad, uurčite snimi spáchame ešte neakú párty. držte sa chlapci.

Na tohto nášho hosťa sme obvzlášť hrdý, na vol 7, vtedy ked sa vrátil jedi tak si pripravil prekvapenie, s LeFlouristem prišiel aj F@tsound a tak ste mohli tancovať na dubstep v podaní SVK špičiek, chalani hrali približne 2 alebo 3 hodiny a parket bol plnýýý do prasknutia.. heavy show.. s dubshoockom resp. s nudance crew by sme určite ešte radi spolupracovali!

PYRO tvorí spolu z CoVo-m krompašskú crew s názvom Urban Heroes, chlapci hrajú zvačša rovné beaty, teda Pyro striktne minimal techno a tomu blízke subžánre nemeckej elektroniky. Počuli ste ho na summer madness a tiež na vol9, ktorá bola zároveň jeho narodeninovou oslavou. pyro sa nám páči, ešte si u nás zahrá ;)

Sme radi že sme na našej narodeninovaj svezarmovke mohli privítať popradského Dja FACETA, ktorý aktívne pôsobí na domácej scéne od roku 2000 a za ten uplynulý čas sa stal vpodstate jednou z východoslovenských legiend. V súčastnosti sa venuje multikultúrnej kaviarni Groteska/PP ako aj organizovaniu kvalitných párties či festivalov ako napr. rovnobeatový večer FloraFauna na štrbskom plese, či projekt Koncept Tatry...
Veľmi nás teší,že tento pánDJprijal naše pozvanie a tešíme sa kedy budeme Faceta opäť počuť nakladať ;)

LIXX sa nám predviedol na 11. pokračovaní svezarmu, zahral veľmi príjemný tanečný set, plný liquidu a danceflooru, tak ako sa na dvojnásobného d&b dja roku patrí. Tento človek hudbu miluje a venuje jej všetok voľný čas. Pre slovenskú drumnbassovú scénu po svojích 11 tich rokoch hrania vykonal mnoho, tvorí prvú a jedinú slovenskú reláciu zameranú na tento hudobný štýl - signall_FM, ktorá sa vysiela na frekvenciách rádia_FM od začiatku roka 2010 každú nedeľu. Táto show je vlajkovou loďou slovenskej scény, hosťujúca známich djov a producentov slovenska ale aj sveta, a taktiež predstavujúca mladých djs. V značnej miere propaguje nové subžánre ako autonomic a minimal d&b. Lixx má prsty aj v slovenskom portáli dnb.sk, kde pôsobí ako redaktor. Jeho články nájdete aj v jedinom slovenskom časopise zameranom na elektronickú hudbu- Wave.
Teší nás, že prijal naše pozvanie a ďakujeme mu za skvelý žúúr!

STRETROLL je mladý talent z popradu, chalan prvý krát položil dosku na gramofón koncom roka 2009, vtedy navštevoval predposledný ročník strednej školy a do maturity sa technicky vypracoval tak, že ak by existoval nejaký rebríček slovenských d&b djs, Streetrollovi by patrila priečka, ktorú by mu závidel nejeden ostrieľaný dj. Hráva na akciách po celom slovensku, ale občas povarí parket aj v zahraničí, počuť ste ho mohli tiež ako hosťa v d&b rádio relácii signall_FM, u nás hral na volume 11, a silne dúfame,že príjme pozvanie aj na ďalšie pokračovania.
Milčo má pred sebou určite svetlú budúcnosť, držíme mu palce nech sa mu darí aj naďalej aspoň tak ako doteraz a prajeme mu veľa úspešných párties!

Dávid multižánrovo zameraný, tak ako to býva u djov z noosestroke bežné, počuť ho bolo na našej prvej dvojstageovke (vol.6) a tešte sa na neho a jeho selekciu vinylov aj na veľkú noc !

In summer '99 he started playing in a small bar where he puted his records on together with DJ Fafo & DJ David. (Old fashion disco)
After this experience, he was ready to organize gatherings and own partys. Summer Budhas party in 2001 was the biggest summer event in his place. I have to say that he vould not be able to do this without DJ Fafo, Hromi, M.E.L.O and all the other great people!
In 2001 he moved to Germany. For some time, he moves a litle bit away from DJ-ing. But no so much! After moving to Prague in 2005 he started DJ-ing again! His record collection is growing since then amazingly! He has foundet the NOOSE stroke project to cover more DJ's and artists under one roof. Now he is working hard on his own tunes, tracks and production. His favourite styles are DnB, Techno, Hard Techno, Minimal, Deep House, Oldies and many more... his compilations and mixes are powerfull and clever spiced with samples and scratches.

Combaq

Geenko /drom.sk

TheFunkJunkiez / - - -

Hráva od svojich štrnastich rokov a gro jeho selekcie tvorí minimal techno. Na svezarm open airy "11 priniesol spolu s Facetom závan podtatranskej elektroniky, ktorú neúnavne zvelaďujú už druhé desaťročie.

Projekt funk junkiez v sebe spája živé nástroje spolu s drum&bassovou produkciou. Výsledok? Pozitívny feeling a čistá energia. Chalani vypúšťajú track za trackom, o zopár kúskov už prejavili záujem vydavateľstvá a tak sú releasy už na spadnutie. Ich performance je zväčša live, čo má v sebe silný potenciál, už len dolatiť zopár detailov a sú pripravený tiptop. Hrali na oboch open airoch a tiež na Eat that Beate pri košickej Optime.

Lyckah / - - -

FunkJackers / dj.sirokebase.sk

Lyckah pochádza z Levoče, s djingom začal už dávnejšie, avšak povinnosti ho odneho oddtrhli a tak platne zapadli prachom. Kvôli 13temu pokračovaniu Svezarm Callingu ich oprášil a prišiel nás rozsekať svojím tvrdým soundom!

ká dvojica Funkjackers pochádza z mesta Široké (hneď zakopcom - branisko) a tvoria ju JT & WIZZ, chalani sa stretli v štýle funky/ jackin house a tak pri ich setoch máte pocit ako by ste sa vrátili do dôb dávno minulých kedy práve house bol tým smerodajným, undergroundovým, skrátka do starých dobrých čias, ktoré sme mnohí zažili len z rozprávania starších a skúsenejších.
web: www.dj.sirokebase.sk

Dead Jaanitor / exitab

Dead janitora sme stretli ná párty v popradsekj groteske a okamžite zanechal dojem! Mŕtvy školní zahral na 14tom pokračovaní historicky prvý elektronický live act ktorý bol kedy v spišskom podhradí odohraný za čo sme mu všeti veľmi vďačný! Prajeme veľa predaných albumov a dúfame, že sa čoskoro stretneme niekde na párty!

BeatBenders / phreakdasound

Michalovská dvojica Beatbenders pôsobiaca v Bratislave sekela na 14tke! Chalani už varili na ibize a takmer celom slovensku. Kelso sa snimi spoznal na FreeSummer 2010, kedy s nimi zahral nečakaný b2b set, pretože na celom festivela bol a k dispozíícii len jedna ihla (chalani vtedy hrali z cds). Pamatáte ako vtedy došiel benzín v centrále? EPIC!

aaaaaaaaaaaaiii